www.nezirler.com Web Sitemize Hoş Geldiniz!..
Sitemizden yapacağınız 1000 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir... Sitemizden yapacağınız 1000 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir... Sitemizden yapacağınız 1000 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir... Sitemizden yapacağınız 1000 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir...
Müşteri Hizmetleri: 0507 217 73 51

Üçsan 123 Salata Kurutucu 5 lt 

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Üçsan 123 Salata Kurutucu 5 lt 

26x19.5 cm-Stokta mevcut olan renk gönderilcektir

Salata kurutucumuz, salata malzemesi çeşitlerinin yıkandıktan sonra iyi kurulanmamaları ve ıslak kalmaları nedeniyle hızlanan bozulma ve bayatlama süreçlerini engellemeye yarıyor. Santrifüj ismiyle de anılan ürün sayesinde kurutulan salataların kullanım ömrü bir hayli uzamış oluyor. Ürün, yalnızca salata çeşitlerinin değil dilimlenmiş haldeki sebzelerin kurutulması ve taze şekilde muhafaza edilmesi için de kullanılabiliyor.

Son derece pratik bir mekanizması olan salata kurutucumuz kurutulmak istenen sebze ya da salataların iç hazneye yerleştirilmesi, kapağın kapatılması ve üst kısımda yer alan döndürme kolunun hareket ettirilmesi suretiyle rahatlıkla kullanılabiliyor. Kullanıcı göz kontrolüyle döndürme süresi ve ürünler de ki suyun gittigini görebiliyorsunuz.. İşlem tamamlandığında ise salata kurutucumuzun kapağını açarak kurutulan sebze ya da salataları servise sunmak ya da saklamak üzere kolaylıkla cıkartabilirsiniz.

TESLİMAT

(Kargo Teslimatı)
Firmamızdan Saat 15:00'a kadar verdiğiniz siparişler normal şartlarda aynı gün kargoya teslim edilir. Ancak yaşanan yoğunluk nedeni ile bu süre ertesi gün olarak değişim gösterebilir. 

(Müşteri Teslimatı) Ürün teslimat süresi normal şartlarda 3 iş günüdür. Bu süre ilçe, taşra veya köy yerleşim yerlerinde 7 iş gününü bulabilir. Bilgilerinize...

 
Yükleniyor...