www.nezirler.com Web Sitemize Hoş Geldiniz!..
Sitemizden yapacağınız 1000 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir... Sitemizden yapacağınız 1000 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir... Sitemizden yapacağınız 1000 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir... Sitemizden yapacağınız 1000 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir...
Müşteri Hizmetleri: 0507 217 73 51

Sıkça Sorulan Sorular

Firma Ünvanı: Eyüp Sabri Oral (NEZİRLER)

Mail Adresi: [email protected]
 
Adres:  Akyazı Mahallesi Akyazı Caddesi No:3 Altınordu / ORDU

Whatsapp Canlı Destek:( 0507 217 73 51 )
 
  • Adres:  Akyazı Mahallesi Akyazı Caddesi No:3 Altınordu / ORDU

    Whatsapp Canlı Destek:( 0507 217 73 51 )
  • Telefon: 0507 217 73 51
  •  

Ödemelerinizde Havale veya EFT 'yi kullanabilir. Aşağıda yer alan IBAN numaramıza sipariş tutarınız kadar ödeme yapabilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra numaramız dan teyit alabilirsiniz.

 

Türkiye İş Bankası / Eyüp Sabri Oral / IBAN NO : TR320006400000171001776048

Sitemiz üzerinden 0 - 249,99 TL arası ürünlerimizin siparişlerinde sabit kargo ücretimiz 19,90 TL'dir.  250 TL ve üzeri ürünlerimiz ise Ücretsiz Kargo şeklindedir. 

Ancak değişim veya iade gibi seçeneklerde Kargo Ücreti tarafınızca karşılanacak, gönderimlerinizi bu şekilde yapmanız gerekmektedir. 

Ürünü tarafımıza iade veya değişim yaparken, tarafınıza daha uygun bir Kargo Ücreti yansıması için firmamızın çalışmış olduğu Kargo Firmasını tercih edebilirsiniz. Ürünü kargoya vermeden önce firmamız ile iletişime geçerek anlaşmalı kargo kodu alabilirsiniz. 

Sitemizden yapmış olduğunuz siparişlerde tarafınıza ürün faturalı gönderilmektedir. Lütfen ürünü iade ederken faturanızın cep telefonu ile fotoğrafını çekerek ürün içerisine koymayı unutmayınız. Ürünün kargo şirketi tarafından kaybolması veya başına olumsuz bir durum gelmesi durumunda fatura sizlerin ve bizlerin güvencesi olacaktır.

 İade Koşulları
 

Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler,vs. iade edilemez.

Satın alınan ürünler, teslim tarihinden itibaren yedi (14) gün içerisinde iade edilebilir.

İade işleminden önce iletişim bilgileri kısmında belirtilen telefonlar aranarak durum bildirilmelidir.

İade sırasında ürünün faturası, iade formu, aksesuar ve ek parçaları da ürünle birlikte, ürüne ve ambalajına zarar gelmeyecek biçimde gönderilmelidir.

Ürün müşteri tarafından teslim alındıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalarda, üretici/distribütör firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.

Firmamız politikası gereği ürünleri gönderimini yaparken ve tahsilat esnasında kargo firmaları ile Kapıda Ödeme seçeneğini kullanmamaktadır.

Yükleniyor...