www.nezirler.com Web Sitemize Hoş Geldiniz!..
Sitemizden yapacağınız 1000 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir... Sitemizden yapacağınız 1000 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir... Sitemizden yapacağınız 1000 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir... Sitemizden yapacağınız 1000 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir...
Müşteri Hizmetleri: 0507 217 73 51

Hakkımızda

Firmamız 1936 yılından günümüze, dedelerimizden bize aktarılan ve 3. kuşağın yönettiği bir mirastır. Bu mirası daha verimli ve etkin hale getirmek için uğraşlarımız sürmektedir.

Firmamız 2002 yılında; züccaciye, ev yaşam, mutfak gereçleri, sofra vb. kategorilerde ki ürünleri siz değerli müşterilerimize ulaştırmayı amaç etmiştir.

2018 yılında ise www.nezirler.com internet sitemizi kurarak Ordu ili ve çevresine hizmet ederken; bir anda bütün Türkiye’ye hizmet verir hale gelmiştir.

Gönül rahatlığı ile cam,porselen veya seramik ürünleri alabileceğiniz ve kırılmadan sizlere ulaştırmayı garanti ediyoruz. Sağlam ekip arkadaşlarımız ile güzel ve özenli paketleme ile ürünlerimiz kırılmadan tarafınıza ulaşmaktadır.

Firma olarak Türkiye’de büyüyoruz. Bu büyümede emeği geçen herkese teşekkür ediyor. Siz değerli müşterilerimize de iyi ve keyifli alışverişler diliyoruz.
Yükleniyor...