www.nezirler.com Web Sitemize Hoş Geldiniz!..
Sitemizden yapacağınız 1000 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir... Sitemizden yapacağınız 1000 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir... Sitemizden yapacağınız 1000 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir... Sitemizden yapacağınız 1000 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir...
Müşteri Hizmetleri: 0507 217 73 51

Kargo, İade ve Garanti Koşulları

NEZİRLER - EYÜP SABRİ ORAL

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Ürün Değişim Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 30 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 30 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Müşterinin talebi doğrultusunda üzerinde işlem,değişiklik,kişiselleştirme yapılan ürünlerin değişim ve iadelerinde mağaza ücret üzerinde kesinti yapma hakkına sahiptir (yüzük ölçüsü , model değişimi vb.). Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.


Önemli Duyuru
 
Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde bize ulaşırsa size geri göndermek zorunda kalabiliriz. Ayrıca size gönderilen ve sağlam ulaşan ancak beğenmediğiniz ürünlerin geri gönderiminde lüten paketlemeye özen gösteriniz. Size sağlam ulaştırdığımız şekilde tarafımıza da ulaşması gerekmektedir. Sizin tarafınızdan bize gönderilen ürünlerde kargo kaynaklı sorun oluşması durumunda firmamız bu durumu ilgili platformlara fotoğraf çekerek bildirim yapmaktadır. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.

Ürünleri iadesini yaparken muhakkak size gönderdiğimiz fatura bilgisini ürünün içine eklemeyi unutmayınız.

Elektronik eşyalarla da kullanım hatası veya teknik problem yaşamanız durumunda servis garantili olup, kutunun içinden çıkan garanti belgesi ile bulunduğunuz il deki yetkili servise ürünü teslim edebilirisiniz. Bu durumda garanti belgenizi saklamanızı tercih ederiz.

Kargonuz size ulaştıktan sonra hasarlı veya kırık ürün var ise iletişime geçerek ürün tedariği talep ediniz.

İletişim Bilgileri
Akyazı Caddesi Akyazı Caddesi No:3 Altınordu / ORDU

TLF : 0507 217 7351
Whatsapp Canlı Desdek : 0507 217 7351
Yükleniyor...