Sitemizden yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir... Sitemizden yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir... Sitemizden yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir... Sitemizden yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişleriniz Ücretsiz Kargo şeklinde gönderilecektir...
Müşteri Hizmetleri: 0507 217 73 51

Kargo, İade ve Garanti Koşulları

NEZİRLER - EYÜP SABRİ ORAL

İADE VE DEĞİŞİM 


İade süresi tarafınıza ulaştığından itibaren 14 gündür. Kargo şirketi ürün tesliminden sonraki 14 günü geçmiş iadeler kabul edilmemektedir.
 
Ürünlerinizi ÜCRETSİZ iade edebilmek için iade kargo kodu almanız gerekir. İade kargo kodu almak için “İade işlemini nasıl yapabilirim?” sorusundaki adımları takip edin veya ürünü aldığınız ilgili platform müşteri temsilcileri ile görüşünüz.
 
Ürünlerinizi iade adımında gösterilen kargo firması ile iade edebilirsiniz. Farklı bir kargo şirketi ile gönderim yapılan kargolar kabul edilmeyecektir.
 
Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde bize ulaşırsa size geri göndermek zorunda kalabiliriz. Ayrıca size gönderilen ve sağlam ulaşan ancak beğenmediğiniz ürünlerin geri gönderiminde lüten paketlemeye özen gösteriniz. Size sağlam ulaştırdığımız şekilde tarafımıza da ulaşması gerekmektedir. Sizin tarafınızdan bize gönderilen ürünlerde kargo kaynaklı sorun oluşması durumunda firmamız bu durumu ilgili platformlara fotoğraf çekerek bildirim yapmaktadır. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.

Ürünleri iadesini yaparken muhakkak size gönderdiğimiz fatura bilgisini ürünün içine eklemeyi unutmayınız.

Elektronik eşyalarla da kullanım hatası veya teknik problem yaşamanız durumunda servis garantili olup, kutunun içinden çıkan garanti belgesi ile bulunduğunuz il deki yetkili servise ürünü teslim edebilirisiniz. Bu durumda garanti belgenizi saklamanızı tercih ederiz.

Kargonuz size ulaştıktan sonra hasarlı veya kırık ürün var ise iletişime geçerek ürün tedariği talep ediniz.

İletişim bilgileri
Akyazı Caddesi Akyazı Caddesi No:3 Altınordu / ORDU

TLF : 0507 217 7351
Whatsapp Canlı Desdek : 0507 217 7351

 
Yükleniyor...